Služby

Nákladní doprava  Zajišťujeme přepravu nákladu do 3,5 tuny. K dispozici jsou vozy značky Iveco, Renault Master a Renault Traffic. Celkový počet vlastních nákladních a dodávkových vozů je 6. Na požádání lze zajistit i větší přepravní kapacity. Za příplatek provádíme kompletní logistickou podporu včetně zasílání informací o aktuální pozici nákladu. Mezinárodní přepravy provádíme včetně vyřízení celních deklarací (platí pouze pro přepravu zásilek naší společností).
Přeprava osob  Zajišťujeme dopravu osob pomocí mikrobusů (8 nebo 9 osob) nebo osobních vozů z libovolného místa do místa určení. Tato služba musí být objednána minimálně 24 hodin předem. Ve výjimečných případech lze tuto dobu za expresní příplatek výrazně zkrátit.
Speciální zásilky  Tento druh přepravy zahrnuje transport speciálních zásilek, které jsou přepravovány samostatně (bez dalších zásilek) a to z místa nakládky do místa doručení. Naši řidiči vlastní speciální atest pro ADR (Podmínky přepravy nebezpečného zboží silničními vozidly dle zákona č. 111/1994 Sb), které jsou upraveny Evropskou dohodou o mezinárodní silniční dopravě. Tyto zásilky jsou pod neustálým dohledem dispečera po celou dobu přepravy.
Odtahová služba  Non-Stop Odtahová služba tel.: +420 602 402 000  (ČR + Evropa).

Servis

Autoservis a klempířské práce. Též provádíme kompletní zákaznický servis s vyzvednutím vozidla na zákazníkem určeném místě a také s předáním.

Mytí vozů
Ruční mytí vozů a interiérů. 

STK

Kompletní zajištění technické kontroly včetně přípravy vozu.

Ceník

Zde naleznete ceník našich služeb.

Zpět na hlavní stránku